Araba Kiralama

Araba Kiralama

Yarım yüzyılı aşkın tecrübesiyle araç kiralama sektörünün lideri olarak her zaman her kesime yönelik bin bir çeşit araçlarımızla hizmetinizdeyiz. İsterseniz düz şanzımanlı isterseniz otomatik, isterseniz benzinli isterseniz dizel hatta Lpg' li son derece lüks ve konforlu araçlarımız emrinize amadedir. Bütün araçlarımızın bakımı zamanında yapılmakta olup Lpg'li araçlarımız iki kat bakım ve gözetimden geçmektedir.
Araba kiralama işini uzun yıllar yapmanın doğal bir sonucu olarak araçların ne gibi eksiklikleri oluşabileceği uzman personelimiz tarafından önceden tespit edilip gereken önlem ivedilikle alınmaktadır. Ne gibi arızaların oluşabileceği hemen hesaplanıp gereken işlemler siz aracınızı teslim almadan çok önce yapılmış olmaktadır.
Elbette araçların yağı, yağ filtresi, hava filtresi gibi sürekli olmazsa olmaz takip edilen donanımlarının yanı sıra kliması, müzik çaları gibi seyahatinize fazladan konfor katacak donanımların kontrolü de zamanında yapılmaktadır. Araba kiralama uzun yılların tecrübesiyle yapıldığında pek bir anlamlıdır ve müşterimiz memnun ayrılır.
Bütün araçlarımızın bize ait olduğunu belirtmeden geçmeyelim, aynı zamanda araçlarımızın bütün resmi evrakları ve sigortaları tamdır.  Oto kiralama işinde başka türlü olması beklenilmemelidir zaten bu standardı yaygınlaştırmak da siz müşterilerimize bağlıdır. Oto kira işlemi yapacağınız zaman evrakların tam olmasını istemenizle bu standart yerine oturacaktır.
Sürekli müşteri odaklı çalışarak bugünlere kadar uzanan araba kiralama işinde kalite ve güvenin standardını defalarca yazan şirketimiz her zaman daha iyiye ve güzele ulaşmanın yolarını bulmakta hiç zorlanmamaktadır. Müşterilerimizin de sürekli bizi tercih ederek kaliteye verdikleri önemi göstermesi  bizi ayrıca mutlu etmektedir.
Her geçen gün büyüyen araç filomuzla hizmette bütün sınırları zorlamaya devam edeceğiz.

araba kiralama