İzmir Oto Kira

İzmir Oto Kira

İzmir oto kira hizmeti veren şirketler içinde ekip çalışmasına inanmış dinamik ve her zaman modern olan şirketimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için ar-ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. İzmir oto kiralama  hizmeti veren şirketlerin en büyük problemi ne yazık ki bu işin hakkını vermeden yapan firmalardır. Kaçak çalışan bu firmalar ki çoğu firma bile değildir insanların parasını tam anlamıyla çalmaktadırlar ayrıca bu firmaların maliye kayıtları olmadığı için bir kuruş vergi de vermezler. Sizin bizim hakkımız çalışan bu asalaklar ne yazık ki her geçen gün çoğalmaktadır.
Biz İzmir kiralık araç işinin ehli olarak en son model araçlarımızın bütün bakımları yıllık, aylık, haftalık ve günlük olarak yapılmaktadır. Müşterimizin ne kadarlık bir süre kiralayacağı belli olmadığı için bizim araçlarımız her zaman hazır ve nazırdır. Bütün sigortaları yapılmış olup hiçbir evrak eksiği bulunmamaktadır.
İzmir oto kira firmaları içindeki prestijli konumunu havadan hakketmediğini her sene araçlarını yenileyerek dosta düşmana bu işin nasıl yapılması gerektiğinin canlı dersini vermekteyiz. Size uygun bir aracımız mutlaka vardır üstelik beğendiğiniz araç için fazladan ücret ödemenize hiç gerek yoktur. En hesaplı kiralık araçlar vermek bizim işimiz.

izmir oto kira