Kiralık Araba

Kiralık Araba

Her gün binlerce aracın kiralık olarak verildiği kiralık araba sektörünün en dinamik öğesi olmak her gün hatta her saat yenilik peşinde koşmaktan geçer. Senelerin verdiği tecrübelerden çıkardığımız en önemli sonuç her gün yenilenmenin mutlaka yerine getirilmesidir. Bu gelişim ve değişime ayak uyduramayan firmaların yok olup gitmeleri kaçınılmazdır. Biz her zaman araçlarımızı yenileyerek ayrıca personelimizin eğitim ve davranışlarını da daha iyiye nasıl götürebiliriz diye düşünerek sürekli yenilenmeyi gerçekleştirmekteyiz.

Eskiden olsa oto kiralama denilince akla neredeyse yürümekte zorlanan araçlar akla gelirdi şimdi ise durum çok daha farklıdır. Artık son model pek çok araç sektördeki yerini almıştır almak zorundadır. Biz ise son model araç almakla işin bitmeyeceğini bunların düzenli bakımlarının da yapılması gerektiğini söylemekteyiz. Oto kira işinde çünkü son model de olsa araçların belli başlı bazı bakımlarını yapmak zorundasınızdır. Örneğin yağ değişimi, hava filtresi, klima gazı kontrolleri gibi bakımları mutlaka ama mutlaka yaparız. Bu yüzden de bizden kiralık araba alan insanlar arkalarına bakmadan gönül rahatlığı ile arabalarını kullanmaktadırlar.

Çalışan personelin de kendini yenilemesi kiralık araba sektörü açısından çok önemlidir. Çünkü yeni çıkan araba modellerinin ne gibi özellikleri var yada ne gibi özellikli arabaları filomuza dahil etmeliyiz sorusunun  cevabı çalışanların kendini yenilemesinden geçer. Ayrıca davranış biliminin gösterdiği doğrular ve ilkeler doğrultusunda müşteri diyaloglarını gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Son model bir aracı mağara devrinden gelen bir adamdan mı kiralamak istersiniz yoksa çağının ilerisinde bir kişiden mi sorusunun cevabı elbette bellidir. Eskilerin bir deyimi vardır Eli bal satıyor ağzı sirke bu duruma dolaylı bir şekilde uyarlanabilen kiralık araba işini yapan pek çok konuşmasını bilmeyen insanların varlığına işaret etmektedir.

Çalışan personelimiz  ve hizmete sunduğumuz araçlarımızla çağımızın çok ötesinde hizmet vermek elbette vizyon sahibi olmayı gerektirir. Bu da yılların tecrübe ve bilgi birikimi olmadan olmaz. Ayrıca yaptığınız işi daima en iyi bir şekilde daha ileriye götürebilme isteği ile mümkündür.  Firmamızın mükemmele ulaşma isteği ile kiralık araba sektörünün liderliğini yakalamış bulunmaktayız. Zirvede kalmanın zirveyi yakalamaktan daha zor olduğunun bilinciyle daha da sıkı çalışmamız gerektiğinin de bilincindeyiz.Bu şartlar ve koşullar altında her geçen gün daha iyi hizmet alacağınızın garantisini vermekten büyük bir mutluluk duymaktayız. Çağın ilerisinde hizmet almanın ne demek olduğunu öğrenmeniz için yapmanız gereken tek şey bizimle irtibata geçmektir.

kiralık araba