Oto Kiralama

Oto Kiralama

Türkiye'de oto kiralama işi yapan binlerce firma bulunmaktadır. Bunların büyük çoğunluğu bir kaç araca sahip günü nasıl kurtarırım gelen müşteriden en fazla karı nasıl yaparımın derdinde olan çok küçük sermayeler ile çalışan şirketler yada şahıslardır. Sektörümüzün geldiği noktada artık bir meslek kuruluşunun oluşturulması ve bu kuruluşun vereceği belgeler doğrultusunda kalite yönelimi gerçekleştirilmelidir. Daha da ileriye gidecek olursak sınıflandırmaya tabii tutulabiliriz böylece üst seviyede hizmet veren firmalar ile daha basit hizmet veren firmalar bir kefeye konmamış olunur.

Kaliteli nezih başınızın ağrımayacağı oto kira için kesinlikle çok doğru yerdesiniz. İş ziyaretiniz olsun tatiliniz olsun hangi amaçla araç kiralarsanız kiralayın keyifle geçmesi gereken zamanlarınız varken neden eziyet çekesiniz. Oto kiralama işini artık iki arabası olan herkes yapmaktadır. Komşusunun arabasını kiralayan mı dersiniz kiralan arabayı kiralayan mı merdiven altı firmaların yapmadığı cambazlık kalmamaktadır. Sigortalı çalışan firma sayısı ise oldukça azdır. Biz oto kira işini kaliteli, ekonomik ve müşteri odaklı olarak on yıllardır yapmaktayız. Bu da bizim neden araç kiralama işinin zirvesinde olduğumuzun cevabıdır.

Her günün bir önceki günden kat be kat farklı ve gelişmiş olduğu günler yaşamaktayız. Teknolojinin böylesine baş döndürücü bir hızla geliştiği zamanlar daha önce hiç olmamıştı. Bu gelişim ve değişimden otomobil sektörü de kendi payına düşeni almaktadır. Elektrikli çalışan arabalar mı dersiniz çöpten üretilen yakıtla çalışanlar mı gerçekten akıl almaz gelişim ve değişimler yaşanmakta. Otomobil sektöründeki bu değişim elbette direk olarak oto kiralama sektörüne de yansımaktadır. Herkes biran önce bu araçları temin edip müşterilerine sunmak istemektedirler. Fakat herkesin bildiği gibi her yeni teknolojinin maliyeti çok üst seviyelerde olabilmektedir. Böylesine yüksek ekonomik bedelleri ödemeye bizim gibi hazır firmalar olduğu kadar, bu işi amatörce yapan yüzlerce firma da varlığını sürdürmektedir.  Elbette iki farklı kategori gösteren firmaların aynı yerde değerlendirilmesi hiç doğru değildir fakat ne yazık ki aynı iş alanı tabelasına sahip olduğumuz için aynı kefeye konmaktayız.

Rekabetin en zor ve acımasız olduğu oto kiralama sektöründe firmalar ayakta kalabilme ya da günü kurtarmak adına yapmadıkları hile hurda kalmamıştır. Sigortasız arızalı araç verip birde üstüne müşteriden arıza parasını isteyen firmalardan tutun da bir saat geçtiği için bir gün parası isteyen firmalara kadar çok dikkatli olmanız gerekmektedir. Buna rağmen gene de merdiven altı firmaların ömrü birkaç yılı geçmemektedir. Çünkü Türkiye insanı her zaman için kaliteli hizmeti ödüllendirmiştir. Ancak ve ancak kaliteli hizmet ile büyüyen firmaların başarısı kalıcı olmaktadır.

Sürekli kendini yenileyen altyapısı ile birbirinden değerli personelimiz siz değerli müşterilerimize en iyi hizmet vermenin bütün püf noktalarını hayata geçirmede bir sanatçı edası ile çalışmaktadırlar. Her gün yenilenen bir teknolojiyi sanki kendileri yazıyormuşçasına defalarca üzerinden geçerek müşteriye aktarmada yılların eğitimcisinin sabrı ile davranmaktadırlar. Her dönem en son model araçlarla tam sigortalı olarak oto kiralama hizmetini en ekonomik olarak biz vermekteyiz. Araç ihtiyacınız için bir telefonunuz yeter. Bizden özel fiyat almadan araç kiralamayınız.

oto kiralama