Arızalı kiralık araçlardan uzak durunuz

Arızalı kiralık araçlardan uzak durunuz

Bir değil birkaç kere başıma geldi. Zaman kaybı olmasın diye kara yolu değil hava yolu ile Antalya’ya gittim. Kiraladığın aracın arızası ile bazen yirmi dört saatlik zaman kaybı yaşadım.

Kötü deneyimler. Bazen Buca evden eve nakliyat sektöründe de kötü deneyimler oluyor. Sadece oto kirada değil her işte olabilir.

Zaman hepimiz için kıymetli hale geldi. Adeta doğal yaşamı unuttuk. Özellikle bizim gibi Bornova evden eve nakliyat işi yapıyorsanız zaman bizim ve müşterilerimiz için hayati önemde oluyor.

Arabalar zamanı kıymetlendiren önemli araçlardan biridir. Kolay değil güvenilir oto kira bulma. Temiz, güvenli oto kira olmadığında kiralanan araç başa bela olabiliyor. Araç arızalanıyor. Yardım alabileceğin kimseye ulaşamayabiliyorsun. Üstelik arızalı aracı sana veren firma bir de araç arızasından seni sorumlu tutuyor. İşin içinden çıkılmaz bir hal oluşuyor. Biz Karşıyaka evden eve nakliyat işimizi yapar iken müşterimize arızalı araç ile hizmet verebilir miyiz?

Kiraladığın araca da kiraladığın firmaya da lanet ettiğin zaman olabiliyor. Lanet etmenin ötesinde aracı zamanı doğru kullanmak için kiralamışsın ama araç çıkardığı sıkıntılarla zamanını çalmış. İşini yapamamışsın. En kötüsü bu oluyor.

İş yapmak için, Balçova evden eve nakliyat hizmeti veren personele yetişebilmek için araç kiralamıştım. Kiraladığın araç iş yapmamı engelliyor. Tamirci de bekle yetmedi masraf öde o da yetmedi oto kiracı ile başın derde girsin. Kimileyin mafya kılıklı insanlarla dahi uğraşmak durumunda kalabiliyorsun. Mahkeme kapılarına düşenlerin olduğunu da biliyorum.

Bu iş doğru firma ile yapılmadığında kara bela haline dönüşüyor. Biz de Mavişehir evden eve nakliyat yani taşıma işi yapıyoruz. Site bilgilerimiz. İhtiyacınız olduğunda biz yanınızdayız.

Bir çok müşterimiz sorduğunda önerdiğimiz oto kiralama, otokira.com.tr oluyor. Henüz olumsuz dönen olmadı. Bir defa otokira.com.tr yi kullanan müşterimiz zaten sonrasında kendi ilişkisini kuruyor.

Memnun kalanlar bir değil her defasında hizmet alıyor. Daha başarılı olmalarını dileriz.

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz