Oto araç kiralar iken dikkat

Oto araç kiralar iken dikkat

Arkadaşım Arif anlatıyor. Marmaris’te araç kiralamış. Tatile gitmiş. Tatil modunda olduğundan aracın sağına soluna bakmayı pek akıl etmemiş. Düşünmemiş. Aracı almış. Oteline gitmiş. Orada fark etmiş. Aracın ön tamponunda kırıklık var.

Hiç üşenmeden tekrar aracı kiraladığı yere gitmiş. Demiş. Arkadaşlar verdiğiniz araç daha hiç kullanmadım. Otele gittiğimde park eder iken fark ettim. Ön tamponunuz kırık. Firma yetkilileri Arif’e, “sen bizimle dalga mı geçiyorsun. Arabayı götür tamponu vur sonra tampon kırık diye getir. Yerler mi?” Öyle değil, böyle, şöyle derken Arifin üstüne hücum ediyor bayağı saldırıyorlar.

Polis gelene kadar hastanelik oluyorlar. Polis tutanak tutuyor. Arif’in tatili hastanede geçiyor. Canını kurtardığına dua ediyor. Aradan zaman geçince gelen tebligatta şikayetçi olduklarını öğreniyor. Pratik zekasını çalıştırıp aracın plaka numarasını sorgulatıyor. Kazalı çıkıyor. Avukatı desteği ile aracın kazasını araştırıyor.

Tanıdıkları devreye sokuyor. Nihayet aracın kaza tarihin kendisi kiralamadan bir gün öncesine ait olduğunu öğreniyor. Kazanın da önden bir başka aracın arkasına vurma olduğunu da öğrenince rahatlıyor. Mahkemesi hala devam ediyor. Ama öğrendiği bu durum ile rahatlıyor. Bizim yaptığımız iş de nakliyat ve taşımacılık. Tüm iletişim bilgilerimiz buradadır. İzmir evden eve nakliyat, İzmir evden eve, Evden eve izmir, izmir nakliyat, İzmir Nakliyat Fiyatı. İhtiyacınız olduğunda her daim buradayız.

İnsan yazmak, bildirmek ve uyarmak istiyor. Kimi oto kiralama şirketleri bir tatili dahi kabus edebiliyorlar. Çok sık yaşanan örnekler var. Yakın dostumun başına yakın zamanda geldiğinden burada bildirmek istedim. İlla da güveneceğiniz firmadan şaşmayın diye öneriyorum.

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz