Oto kira zaman kazandırıyor

Oto kira zaman kazandırıyor

Hız çağının peşinden koşmak bir gün yoracak belki. İş ve hız nerede ise birleşen iki kavram, olgu haline geldi. Özellikle Karşıyaka evden eve nakliyat hizmetinde zaman ayarlı çalışmamız gerekiyor. Bu nedenle oto kiracılar ile nerede ise arkadaş olduk.

Gündelik İzmir'e kaç insan girip çıkıyor. Kaç insan araç kiralamadan faydalanıyor. Artık insanlar daha akıllı hareket ediyor. Bir başka şehirden özel aracı gelmek yerine uçakla geliyor ve İzmir'den araç kiralıyor. Bu ekonomik olarak kazanç sağlıyor. Zaman kazandırıyor. Biz de şehir içinde dahi Bornova evden eve nakliyat işinin hızına yetişmek için araç kiralıyoruz.

Birde en önemlisi uzun yol yorgunluğu oluşmuyor. Gayet dinç bir şekilde kiraladığı araç ile işini yapıyor. İş amaçlı değil ise geziyor. Biz daha çok iş amaçlı araç kiralıyoruz. Balçova evden eve nakliyat hizmeti verir iken personelin şehir içinde rahat yeni eve gitmesi için sık sık araç kiraladığımız oluyor.

Kimileri eş, dost ziyareti için dahi araç kiralama yolunu seçiyor. Bunun kolaylıklarını her anlamda değerlendiriyor. Avantajlarını kullanıyor. Bende farklı şehre gittiğimde zorunlu değil isem özel aracımı götürmüyorum. Gittiğim yerden araç kiralıyorum.

Başıma gelen ilginç olay vardı. Kiraladığım aracın muayenesinin yaptırılmadığını tabi fark etmedim. Dikkat etmek lazımmış. Dikkatsizliğime denk gelmiş. Trafik kontrolünde ceza yazıldı. Firma bana “sen ödeyeceksin hakkında yasal işlem yapılacak” demez mi? Cürete bakar mısınız? Kendi aracının trafik işlemlerinin cezasını bana ödettirmek istiyor. Üstelik hakkımda işlem yapılacağını da tehdit olarak söylüyor. Senin işin değil mi sorusunu duymuyor bile. Duymak dahi istemiyor. Mecburen avukatım aradı. Avukatım ile sorunu çözdüler.

Biz de nakliyat şirketiyiz. İşte bilgilerimiz. Bu trafik işlerine işlemlerine yakınen vakıfız. Mavişehir evden eve nakliyat hizmeti veren nakliye araçlarımızın sadece trafik değil bakımı dahi zamanında önce yapılır. Neden hizmeti olumsuz etkilemesin diye yaptırıyoruz.

Bizde araçlarımızın trafik işlemlerini müşterilerimize yatırsak olur mu? Örneğin, Narlıdere evden eve nakliyat hizmeti vereceğimiz firmaya nakliye aracımızın trafik işlemlerini yapar mısınız diyebilir miyiz?

Tanıştığımız, otokira.com.tr den sonra artık başka firma da aramıyorum. Genelde herkese de tavsiye ediyorum. Bu iş bir kısım şirketin elinde vatandaşı tehdit eden mafya usulü işlere dönüşmüş durumda dikkatli olmanızı öneriyorum.

İsminiz Soyisminiz

Firmanız

Web

Telefonunuz

Şehir

Görüşünüz